Manicure i pedicure

Nie ma nic bardziej konkretne i bardziej abstrakcyjne w tym samym czasie co kobiecego piękna. Piękne włosy, makijaż bez skazy i gustowne ubrania utworzyć obraz piękny wygląd i zadbane dłonie, zdolną natychmiast rozwiać magię kobiecej urody. Ale to nie tylko piękno. Odkąd starożytności, uzdrowiciele East zwrócić szczególną uwagę na jego ręce.

Wiedza o obecności stref odruchowych wszystkich narządów ciała na dłonie okazały się niezwykle przydatne i nowoczesne wykonanie okazało Procedura manicure jest nie tylko piękny, ale także leczy.

Delikatna pielęgnacja paznokci specjalista naszej urody w połączeniu z masażem dłoni pomaga zachować swój idealny wygląd i zdrowie swoich rękach. Po procedurach salonie to jest bardzo ważne, aby utrzymać ten efekt pielęgnacja dłoni. Poświęć trochę czasu, aby wykonać proste wskazówki z naszym salonie kosmetycznym.

Dla współczesnego człowieka, prowadzące aktywny tryb życia, pielęgnacji stóp - nie luksus, lecz konieczność codziennego. W tłumaczeniu słowa "pedicure" oznacza "opieka", "leczenie stóp."

W rzeczywistości pojęcie "pedicure" to kompleks środków do pielęgnacji stóp: parowanie i zmiękcza skórę stóp, usunięcie naskórka, twarda skóra, modzele, odciski, Leczenie wrastających paznokci i zrobić odpowiednie paznokcie kształt, masaże lecznicze kosmetyki nakładanie lakieru ochronnego, nail design.

Zanurz się w przyjemnej i zdrowia poprawy procedur, takich jak masaż stóp, szczególnie przydatna i skuteczna procedura ta będzie po pedicure i sauny na podczerwień.

Nasi eksperci kosmetyczne oferują różne rodzaje masażu stóp - aby zwalczyć zmęczenie, ożywczy, gojenie, akupresury. Sporządzono profesjonalnie, specjalista masażu dosłownie przedłużyć życie, normalizowanie funkcjonowanie wszystkich narządów, poprawia sen, głowa do góry, będzie prowadzić do harmonii wszystkich układów w organizmie.

Regularnie, co najmniej 1 raz w miesiącu zrobić specjalistę pedicure. Profesjonalnie wykonany, procedura będzie utrzymać zdrowie stóp.

topcosmet_logo


topcosmet_logo

topcosmet_logo_3


topcosmet_logo


topcosmet_logo


topcosmet_logo


Rabat 10 zl

za rejestrację.

We guarantee 100% privacy. You information will not be shared.